Plánované koncerty

|

 tba... 
  pátek  -  ♪ ♪ ♪ 

 

   > facebook event <

Novinky

HulmanFest ... Wand´s Birthday 0050

Sobota 27.5.2017 Lužná u Rakovníka "Na Mlatě". V tomhle profláknutém letním areálu zahrají od 17:00 / E!E / SPS / Do řady! / Dlouhý nohy / Funkce šroubu / The Oxx. Publikum si hravě dokážou získat Dlouhý nohy, ty vylezou na podium po dlouhých 11-ti letech a moc se na ně těšíme! Ke všem těm bandám nestárnoucích veteránů, skvělejch muzikantů a bavičů se připojí trojice mladých fracků The Oxx. Na svůj věk mají úžasnou zručnost, jejich mladistvou energii hrnou do garážových pecek a budou třešničkou narozeninového setu. Máš-li chuť... TADY si můžeš kapely poslechnout.

E!E + SPS ... Lužná u Rakovníka

E!E + SPS zahrají v pátek 19.8.2016 od 20:00 v Lužné "Na Mlatě". Příbramská kapela E!E byla založena v roce 1987 a od té doby je na neustálém koncertním turné. Ani po těch letech to není žádnej vylovenej rybníček a koncerty E!Eček takřka nikdy nikoho nezklamou. Legendární pražská kapela SPS hraje po Evropě i v zámoří již od roku 1988. Přes různé změny v sestavách a sedmileté pauze, jsou SPS stále velice aktivní, vydávájí desky, nové klipy a hojně koncertují. Hostem tohoto značně žhavého večera bude rakovnická hardcore grupa JarraracaVstupenky koupíte na místě v den koncertu. .

Koonda Holaa v Rakovníku

Čeká nás malý hudební svátek. V úterý 28.10.2014 v den státního svátku, zahraje od 19:30 Koonda Holaa v Rakovníku Na Zátce. Posel temnoty, rodák z Čech migrující mezi USA a Evropou. Jeho minulost je spjata s mnoha soubory např. The Stooges - Iggy Pop, The Residents, Lydia Lunch, ale totokrát zahraje jako one-man-band a to v Rakovníku vůbec poprvé! Koonda Holaa, občanským jménem Kamil Krůta, byl taktéž kytarista druhé generace kapely F.P.B.  více tady: FB událost

HULMANFEST ...aneb Rio de Mlato

"Mlato" ožije hudbou, HulmanFest začíná v pátek 15.8.2014 v Lužné u Rakovníka v 17:30, mrkněte na Line-Up, abyste nezmeškali svého favorita. Jako první začíná nezaměnitelná ZNOUZECNOST, živáky SPS jsou krutě našláplý, PLEXIS slaví 30 let na scéně a hrají v životní formě. Tahle silná trojka vám na tuty vyladí úsměv - muhehe:) Všichni vznikli před revolucí a stále jim to hraje skvěle. K tomu navíc pochoutkový APPLE JUICE a ukrutně dobrej HEJTMAN ...těžko si nevybrat. Takže? Naviděnou v kotli! Vstupenky již v prodeji / Otevření areálu v 16:00 / BUS svoz do Rakovníka v 00:40 

Prago Union poprvé v Lužné

Areál "Na Mlatě" v Lužné u Rakovníka, přivítá Prago Union + DJs Maro a Kato v pátek 7. června 2013, svůj "vercajk" tady provětrají od 20:30h. Kdo zná Prago, ví, že na spadnutí je to s novou deskou "Vážná Hudba". Většinu produkce obstaral standardně sám Kato, ale zdatně mu píchl parťák na stegei i ve studiu DJ Maro, či Australský producent M-Phazes, který patří k nejvyhledávanějším beat-makerům. Prago Union jsou miláčkem kritiků a publika zaslouženě. Fanoušky mají napříč žánry a hrají jako málokdo. Mají doma 2 ceny Anděl a jejich desky jdou na odbyt i v době nářků nad prodejema.

Pipes and Pints v Lužné u Rakovníka

V pátek 31.května 2013 zahrají Pipes and Pints od 20:00 v Lužné u Rakovníka v letním areálu Na Mlatě. Jejich originální styl, neutuchající energie, show a ďábelské nasazení, to jsou výrazné atributy Pipes and Pints. Jsou svěžím zbožím nejen na tuzemské rockové scéně, mají za sebou jarní evropské tour, které čítalo 19 koncertů po západní Evropě. Jako host jim bude sekundovat precizní a drtivě rock´n´rollová kapela The Unholy Preachers, která má rozhodně potenciál prosadit se v rámci celé Evropy. 

Švihadlo slaví 30 let

Kapela Švihadlo přijede zahrát 25. května 2013 do Lužné u Rakovníka, od 20:00 hod. zde zahrají se speciálním hostem: Vasilův Rubáš v letním areálu Na Mlatě. Švihadlo letos oslaví již 30 let na scéně a je opravdu vytrvalým zástupcem reggae muziky v Čechách. Švihadlo hraje kolem 70-ti koncertů ročně a poslední deska "Času je málo" je nadprůměrná tuzemská nahrávka... je svěží, veselá a životabudící!

Tleskač v Lužné u Rakovníka

V pátek 31.8.2012 zahraje v Lužné u Rakovníka na letním parketu "Na Mlatě" plzeňská horda Tleskač, patřící mezi nejviditelnější představitele ska scény v Česku. Jsou vtipní, zábavní a současně taneční a energičtí. Vydali novou desku Never Die Songs, která je lehce nadprůměrná, ale především je pozvánkou na živé vystoupení, v Lužné se začína ve 20:00h. Koncerty jsou totiž Tleskačovou nejsilnější zbraní. Hostem večera je další crazy kapela Nahradní Díly (Lidí)

Podporujte svýho šerifa

Přijďte podpořit svýho šerifa. V pátek 31.8.2012 přijede zapět do Lužné u Rakovníka Emil z Plzně se svojí kapelou Náhradní Díly (Lidí). K vývoji umělých orgánů napomáhají nejnovější vědecké poznatky.. a k jejich rozvoji, mimo jiné, napomáhá svým acid - rock´n´rollem i kapela Náhradní Díly Lidí :-)

Atari Terror + Status Praesents

V pátek 16.12. 2011 přijedou do Rakovníka zahrát zkušení muzikanti, patřící mezi nejzajímavější domácí kapely. V Klubu Letiště zahrají od 20:00 Atari Terror a Status Praesents. Obě kapely velmi pozitivně přijímají fanoušci i hudební kritici.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky