Plánované koncerty

|

 tba... 
  pátek  -  ♪ ♪ ♪ 

 

   > facebook event <

Novinky

Krucipüsk uloví Lužnou

„Lovec mamutů“ Hajíček a jeho Krucipüsk uloví Lužnou u Rakovníka. Areálem Na Mlatě se v pátek 22.srpna 2008 prožene liberecká formace Krucipüsk s jejich vůdcem strejdou Hajíčkem. Energie předaná publiku naživo, je velmi mocná. Rozsah i barvu hlasu a především výtečnou improvizaci musí Hajíčkovi závidět snad téměř každý český zpěvák. A nevěřte mu, když bude vyhrožovat, že Cirkus dneska nebude. Bude určitě, a jakej:-) Zahřát fanoušky jim přijede od 20:00 hodin rakovnická Jarraraca, ve které momentálně hudebně vévodí nadějný bubeník Vinc.

Lužná ožila s příchodem prázdnin

Plno lidí, proudy piva a nová přátelství. Za plotem postává houf čumilů s otevřenou pusou. Z kapely bylo cítit, že se jim v Lužné hraje dobře a hravě rozvařili před podiem slušný kotel. Alkehol vsadil hlavně na jeho nejznámější písně a publikum si koncert opravdu vychutnalo. Zazněly skladby jako Hospodo nalejvej, Život je krátkej, Piju jako duha.. a další osvědčené hity. Špicově a razantně rozjeli tento večer stochovští hosté E.O.S. a Cíco zkušeně zvedl posedávající lidi ještě před první skladbou.

Alkehol v Lužné u Rakovníka

V pátek 4.7.08 přijede Alkehol zahrát do Lužné u Rakovníka. V areálu Na mlatě se v těchto dnech dokončuje přestavba podia, takže kapela už se nebude muset tísnit v přístřešku jak ho znáte z dřívějška. Tahle stále populárnější pivně rocková parta, která jako jedna z mála našich kapel vystupuje od svého vzniku v původní sestavě, vydala DVD, na kterém je jasně vidět, že síla Alkeholu je hlavně v živých vystoupeních. Hudební kritici se chytali za hlavu a jejich hudbě nedávali žádnou budoucnost. Alkehol si však oblíbila spousta fanoušků a jejich hity téměř zlidověly. Hostem večera budou nadupaní stochovští E.O.S. 

Rakovník přivítá ostravskou legendu Buty

Návštěvníci koncertu, který proběhne v sobotu 28.června od 21hod. na Tyršáku v Rakovníku, se mohou těšit na zcela originální vystoupení. Budou moci vybírat ze stovky songů a hitů kapely, a pánové z But budou skákat a hrát tak, jak posluchači budou pískat. Buty (ostravská hantýrka pro boty) s sebou totiž přivezou tříhodinový pořad zvaný „Jukebox 08” Pomocí videoprojekce, povede komunikaci mezi fanoušky a kapelou přizvaný šoumen Dan Adam. Vše bude tedy na Vás, tak se jistě bude sázet jedna pecka za druhou! Zvýhodněné vstupenky již v prodeji.

Tři sestry míří do Rakovníka

V sobotu 14. června 2008 přijede do Rakovníka na Tyršovo koupaliště legendární rockový cirkus jménem Tři sestry. Letos se opět můžete těšit na stylizovaný hostinec přímo na podiu a během koncertu budete moci shlédnout projekci strašlivého filmu II., jehož jsou Tři sestry autory a zároveň v něm učinkují v hlavních rolích. Největším ozvláštněním bude vystoupení frontmana Fanánka s písněmi z jeho zbrusu nové desky Jevany. Dalšími milými hosty budou E!E, Doctor P.P. a De Bill Heads. Koncert začíná jednou z předkapel v 18:00 a vstup bude otevřen v 16:30. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou již v prodeji!

Mňága předvedla neutuchající živelnost

Valmezská výprava Mňága & Žďorp dobyla svůj hudební pól a přišla s jedenácti novými písněmi proti trudnomyslnosti. Svoji zbrusu novou desku "Na stanici polární" představila Mňága též v KD Lubná. Třinácté album v diskografii není pro ně vůbec nešťastné. Naopak, Mňága je na hudební scéně stále pojem, a to nejen proto, že má výdrž a hraje více jak 20 let. Svoji neutuchající živelnost a skvělou sehranost, předvedla Mňága dobře reagujícímu publiku v Lubné u Rakovníka. Video Live

Mňága & Žďorp míří z Valmezu do Lubné.

Letos v únoru vyšlo oblíbené a legendární kapele Mňága & Žďorp z Valašského Meziříčí již třinácté album v pořadí. Mezi místy ve kterých má Mňága naplánovaný křest a představení zbrusu nové desky "Na stanici polární", nebude chybět ani Lubná. Petr Fiala se tak dlouho zkoušel prokopat ven, až se mu to podařilo. Našel tam sám sebe a Mňága na nové desce servíruje v první řadě radost. Kdo by to byl před pár lety řekl. Na koncert, který si můžete užít v pátek 18.dubna od 20:00 v Lubné u Rakovníka, jsou Vstupenky za zvýhodněnou cenu již v prodeji.

Tři sestry přijedou v březnu do Kralovic

Sotva skončilo úspěšné zimní turné Mydlovary tour 2007 s jedenácti koncerty během pouhých čtrnácti dnů, vydávají se Tři sestry opět na další koncertní šňůru. Tentokrát pojedou po kulturních domech v celé republice. Legendární rockový cirkus jménem Tři sestry, vám přijede zahrát v pátek 21.3.08 do Kralovic. Koncert začíná ve 21:00 a Lidový dům bude otevřen nejpozději v 19:30hod.
Vstupenky na koncert jsou již v prodeji. Můžete zakoupit též e-tickets on-line, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

Protekční parchanti MZH

Pražská kapela MZH (Mnohej z nich je hrbatej) vám přijede zahrát v pátek 21.3.08 do Kralovic v okrese Plzeň sever. MZH, jezdí hlavně díky neskutečné laskavosti souboru Tři sestry hojně po koncertech povícero úspěšných. Kdyby si snad někdo myslel, že si je vybrali pro jejich umělecké kvality, ocitá se v hlubokém omylu:-) Skutečnost je prostá. Jsou to protekční dítka. To se třeba někomu nemusí líbit, ale to je tak všechno co se s tím dá dělat. MZH mají na kontě jedno CDčko z roku 1997 Pivo, buřty, autodrom a loni v říjnu jim vyšla deska Frajeři se vrací.

Kuko zahájil koncert slovy ahoj Rakovník, ahoj Lubná.

Jedna z nejúspěšnějších slovenských kapel současnosti momentálně brázdí Českou republiku. Turné propaguje již osmou studiovou desku Ukáž tú svoju zoo, která na Slovensku získala prodejní platinu a dobře si vede i v hitparádách českých. Kapela Horkýže Slíže se pohybuje v doméně odlehčeného pop-punku, ale zparodovat dokáže vše od R‘n‘B až po Rammstein. To také Slíže v sobotu 9.února vrchovatě předvedli plnému hledišti v Lubné u Rakovníka. „Koncert mal skvelu atmosféru a mali ste vela ľudí” loučil se s námi před odjezdem na hotel tým Slížů.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky