Plánované koncerty

ČERVEN 2018

 Tři sestry  
  pátek - 22.6. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

ČERVENEC 2018

  Záviš  
  pátek - 27.7. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Alkehol  
  pátek - 3.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Brutus  
  pátek - 17.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

Novinky

Brutus bude křtít CD - To samozřejmě můžeš.

Pravá bigbítová skupina Brutus, bude v sobotu 13. září 2008 křtít na Tyršově koupališti v Rakovníku od 18:30 do 24:00 hodin zbrusu nový kompaktní disk To samozřejmě můžeš. Nová placka čítá 12 řadovek + 1 bonus, tak nám datum křestu 13-tého sedí bezvadně! Poslední řadový titul kapely Brutus s názvem Dík za číslo, (kde nechybí hodně vytažený saxofon a také skvěle využité klávesy) obsahoval též 12 stop a šel do prodeje v roce 2005. Pokladny, budou pro návštěvníky této výjimečné tancovačky otevřeny v 16:30 hod. Čekají Vás též hosté večera, projekce, kamery, světla a slavnostní ohňostroj. Na Tyršáku můžete i přespat.

Chinaski podzimní turné pojedou.

Novou zprávu jsme dnes obdrželi od managementu kapely Chinaski. Během dne nám jejich manažerka telefonicky oznámila a potvrdila, že plánované podzimní tour nakonec pojedou. Turné bude mít sice zhruba měsíční skluz, ale o koncert byste neměli v tuto chvíli přijít. Do Lubné u Rakovníka kapela Chinaski zavítá 22.11.08, což je tedy o měsíc později, než-li zde bylo původně avizováno. Kapela odjede toto turné s najatým profesionálním bubeníkem zatím blíže neurčeným.

Krucipüsk sputil přívalový déšť

Nepřízeň počasí, ani značná konkurence několika festivalů neodradila od sólového koncertu lidi, kteří to rádi neokleštěné! Hajíčkův zpěv si skvěle rozumí s textem šeptaným či vyřvávaným směrem k publiku. To co vysloví do mikrofonu, je velice dobře čitelné! Dvojkoncert spustil po předešlé čtvrteční dohodě, i když pro mnohé nejspíš překvapivě, právě Krucipüsk. Jarraraca slízla nelehkou úlohu, navíc začala hrát ve chvíli, kdy byl před podiem již téměř rybník. Zhostila se však hostování skvěle a jejich hudba se rozpínala nad areálem "Na Mlatě" jako explicitní mrak. Páteční večer byl plný tolerance, pohody a skvělých vibrací!

Krucipüsk uloví Lužnou

„Lovec mamutů“ Hajíček a jeho Krucipüsk uloví Lužnou u Rakovníka. Areálem Na Mlatě se v pátek 22.srpna 2008 prožene liberecká formace Krucipüsk s jejich vůdcem strejdou Hajíčkem. Energie předaná publiku naživo, je velmi mocná. Rozsah i barvu hlasu a především výtečnou improvizaci musí Hajíčkovi závidět snad téměř každý český zpěvák. A nevěřte mu, když bude vyhrožovat, že Cirkus dneska nebude. Bude určitě, a jakej:-) Zahřát fanoušky jim přijede od 20:00 hodin rakovnická Jarraraca, ve které momentálně hudebně vévodí nadějný bubeník Vinc.

Lužná ožila s příchodem prázdnin

Plno lidí, proudy piva a nová přátelství. Za plotem postává houf čumilů s otevřenou pusou. Z kapely bylo cítit, že se jim v Lužné hraje dobře a hravě rozvařili před podiem slušný kotel. Alkehol vsadil hlavně na jeho nejznámější písně a publikum si koncert opravdu vychutnalo. Zazněly skladby jako Hospodo nalejvej, Život je krátkej, Piju jako duha.. a další osvědčené hity. Špicově a razantně rozjeli tento večer stochovští hosté E.O.S. a Cíco zkušeně zvedl posedávající lidi ještě před první skladbou.

Alkehol v Lužné u Rakovníka

V pátek 4.7.08 přijede Alkehol zahrát do Lužné u Rakovníka. V areálu Na mlatě se v těchto dnech dokončuje přestavba podia, takže kapela už se nebude muset tísnit v přístřešku jak ho znáte z dřívějška. Tahle stále populárnější pivně rocková parta, která jako jedna z mála našich kapel vystupuje od svého vzniku v původní sestavě, vydala DVD, na kterém je jasně vidět, že síla Alkeholu je hlavně v živých vystoupeních. Hudební kritici se chytali za hlavu a jejich hudbě nedávali žádnou budoucnost. Alkehol si však oblíbila spousta fanoušků a jejich hity téměř zlidověly. Hostem večera budou nadupaní stochovští E.O.S. 

Rakovník přivítá ostravskou legendu Buty

Návštěvníci koncertu, který proběhne v sobotu 28.června od 21hod. na Tyršáku v Rakovníku, se mohou těšit na zcela originální vystoupení. Budou moci vybírat ze stovky songů a hitů kapely, a pánové z But budou skákat a hrát tak, jak posluchači budou pískat. Buty (ostravská hantýrka pro boty) s sebou totiž přivezou tříhodinový pořad zvaný „Jukebox 08” Pomocí videoprojekce, povede komunikaci mezi fanoušky a kapelou přizvaný šoumen Dan Adam. Vše bude tedy na Vás, tak se jistě bude sázet jedna pecka za druhou! Zvýhodněné vstupenky již v prodeji.

Tři sestry míří do Rakovníka

V sobotu 14. června 2008 přijede do Rakovníka na Tyršovo koupaliště legendární rockový cirkus jménem Tři sestry. Letos se opět můžete těšit na stylizovaný hostinec přímo na podiu a během koncertu budete moci shlédnout projekci strašlivého filmu II., jehož jsou Tři sestry autory a zároveň v něm učinkují v hlavních rolích. Největším ozvláštněním bude vystoupení frontmana Fanánka s písněmi z jeho zbrusu nové desky Jevany. Dalšími milými hosty budou E!E, Doctor P.P. a De Bill Heads. Koncert začíná jednou z předkapel v 18:00 a vstup bude otevřen v 16:30. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou již v prodeji!

Mňága předvedla neutuchající živelnost

Valmezská výprava Mňága & Žďorp dobyla svůj hudební pól a přišla s jedenácti novými písněmi proti trudnomyslnosti. Svoji zbrusu novou desku "Na stanici polární" představila Mňága též v KD Lubná. Třinácté album v diskografii není pro ně vůbec nešťastné. Naopak, Mňága je na hudební scéně stále pojem, a to nejen proto, že má výdrž a hraje více jak 20 let. Svoji neutuchající živelnost a skvělou sehranost, předvedla Mňága dobře reagujícímu publiku v Lubné u Rakovníka. Video Live

Mňága & Žďorp míří z Valmezu do Lubné.

Letos v únoru vyšlo oblíbené a legendární kapele Mňága & Žďorp z Valašského Meziříčí již třinácté album v pořadí. Mezi místy ve kterých má Mňága naplánovaný křest a představení zbrusu nové desky "Na stanici polární", nebude chybět ani Lubná. Petr Fiala se tak dlouho zkoušel prokopat ven, až se mu to podařilo. Našel tam sám sebe a Mňága na nové desce servíruje v první řadě radost. Kdo by to byl před pár lety řekl. Na koncert, který si můžete užít v pátek 18.dubna od 20:00 v Lubné u Rakovníka, jsou Vstupenky za zvýhodněnou cenu již v prodeji.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky