Plánované koncerty

|

 tba... 
  pátek  -  ♪ ♪ ♪ 

 

   > facebook event <

Novinky

E!E zahrají v Rakovníku.

Původem příbramská kapela E!E byla založena v roce 1987 a od té doby je na neustálem koncertním turné. V pátek 12. prosince 2008 zahrají E!E od 20:00hod. v Rakovníku Na Zátce. Ani po těch letech to není žádnej vylovenej rybníček, kapela zůstává nezávislou a jejich koncerty takřka nikoho nezklamou. Jednoduchost, živelnost a noha mlátící do rytmu aniž by si to člověk uvědomoval. Hostem tohoto večera bude veselá a energická kapela Bobr chutná 2x, která nic moc neřeší, ale za to potěší.

Koncert Chinaski přeložen do Kladna

POZOR - koncert Chinaski v Lubné je z technických důvodů přeložen ze soboty 22.11. - na neděli 23.11. do Kladna !!! Již zakoupené vstupenky jsou platné pro koncert - Kladno Dům kultury 23.11.2008 od 20:00, nebo je lze vrátit na místě kde jste je obdrželi. Zájemci, co již nesehnali vstupenky do Prahy, mají tak ještě možnost zakoupit vstupenky do Kladna, kde je sál s větší kapacitou než-li v Lubné. Omlouváme se za vzniklé problémy všem majitelům zakoupených vstupenek. Děkujeme za pochopení! Po skončení kladenského koncertu pojede do Rakovníka přes Nové Strašecí busový svoz.

Visací zámek poprvé v Kralovicích

Visací zámek zahraje 14.listopadu 2008 od 20:00 v Lidovém domě v Kralovicích (PS). Hostem večera je mladá kapela The Fialky ,která však úspěšně sype z rukávu „budoucí" hity s obrovitým nasazením. Pětice inženýrů s krycím názvem Visací zámek je dnes skutečnou legendou, která oslovuje hned několik generací posluchačů. A tak se na jejich koncertech bez problému potkávají jejich vrstevníci se svými již dávno dospělými dětmi. Hity jako jsou Stánek, Traktor, Kanárek, Cigára a řada dalších jsou téměř „národní" písně. Vstupenky na VZ již v prodeji, při hromadné objednávce výrazné slevy! Směrem Rakovník busový svoz

N.V.Ú. a Houba

V sobotu 1.listopadu zahrají v Rakovníku „Na Zátce" od 20:00 excelentní veteráni N.V.Ú. z Hradce Králové, kteří oslavili v loňském roce už 20 let existence bez jediného přerušení. Velice dobře vyhranou kapelou je i Houba z Ústí nad Labem, která má nasázeno v itineráři 80 koncertů za rok. Obě kapely intenzivně koncertují doma i v zahraničí a vymetají kluby i velké festivaly. Čeká Vás tedy parádní dvojka hrající na tři akordy!!! Vstupenky zakoupíte na místě v den konání koncertu.

Koncert pro Františka Sahulu

V pátek 24.října 08 přijede Lou Fanánek Hagen & Synové výčepu zahrát od 20:00 hod. do Panošího Újezda (okres Rakovník). Uslyšíte, jak ryze Sahulovo skladby mp3 tak i jeho sesterské songy - Sovy v mazutu, Průša.. a možná se objeví hosté jako Michal Šenbauer, Ronald ze Tří sester a další persony, se kterými se Sahula znal a že jich je dost!  Po jednom z prvních koncertů s kapelou Synové výčepu - Fanánek pravil „autogramiádu z Malé skály si nepamatuji vůbec a to je dobře, tak by to udělal i František"! Hosty večera budou kapely M.Z.H. a Doctor P.P. Koupí vstupenky či CD podpoříte Frantovo děti! Busový svoz zajištěn.

Chinaski s Davidem Kollerem

Chinaski Vám přijedou zahrát v sobotu 22. listopadu od 20:00hod. do Lubné u Rakovníka. Speciálním hostem podzimního „Chinaski Space Tour 2008“ bude na postu bubeníka David Koller (Lucie). V roli předskokana se Vám představí mladý talentovaný písničkář Tomáš Klus, označovaný za nástupce K.Kryla či J.Nohavici. Po skončení tohoto turné se chtějí soustředit na muziku pro novou desku, kterou by rádi vydali příští rok a to již s jejich novým bubeníkem Otou Petřinou. Ještě letos v polovině listopadu,by mělo vyjít připravované CD„Autopohádky2“ Vsupenky na koncert již v prodeji! Nový videoklip Basama fousama.

Brutus táhl i v chladném dni

Brutus přilákal na Tyršovo koupaliště dosti lidí i v chladném dni. Pivo šlo na odbyt první dvě hodiny, jak ovšem padla tma, přišly na řadu litry destilátů. Křtila se nová deska, Václav Upír Krejčí se zdržel krátce a odfrčel svojí mohutnou Audi ihned po onom aktu. Zábava se rozjela do značných otáček, až prach se před podiem vířil jak při pogu na slavném festivalu Jarocin. Uklízet při křtu odpálené konfety byl opravdový trest! Odlehčené lesklé papírky, lítaly při každém fouknutí větru z místa na místo jako pampelišková semínka. Byl to boj a celkový úklid to protáhlo o více jak dvě hodiny. Tahle legrace patří opravdu pouze na sál!

Brutus bude křtít CD - To samozřejmě můžeš.

Pravá bigbítová skupina Brutus, bude v sobotu 13. září 2008 křtít na Tyršově koupališti v Rakovníku od 18:30 do 24:00 hodin zbrusu nový kompaktní disk To samozřejmě můžeš. Nová placka čítá 12 řadovek + 1 bonus, tak nám datum křestu 13-tého sedí bezvadně! Poslední řadový titul kapely Brutus s názvem Dík za číslo, (kde nechybí hodně vytažený saxofon a také skvěle využité klávesy) obsahoval též 12 stop a šel do prodeje v roce 2005. Pokladny, budou pro návštěvníky této výjimečné tancovačky otevřeny v 16:30 hod. Čekají Vás též hosté večera, projekce, kamery, světla a slavnostní ohňostroj. Na Tyršáku můžete i přespat.

Chinaski podzimní turné pojedou.

Novou zprávu jsme dnes obdrželi od managementu kapely Chinaski. Během dne nám jejich manažerka telefonicky oznámila a potvrdila, že plánované podzimní tour nakonec pojedou. Turné bude mít sice zhruba měsíční skluz, ale o koncert byste neměli v tuto chvíli přijít. Do Lubné u Rakovníka kapela Chinaski zavítá 22.11.08, což je tedy o měsíc později, než-li zde bylo původně avizováno. Kapela odjede toto turné s najatým profesionálním bubeníkem zatím blíže neurčeným.

Krucipüsk sputil přívalový déšť

Nepřízeň počasí, ani značná konkurence několika festivalů neodradila od sólového koncertu lidi, kteří to rádi neokleštěné! Hajíčkův zpěv si skvěle rozumí s textem šeptaným či vyřvávaným směrem k publiku. To co vysloví do mikrofonu, je velice dobře čitelné! Dvojkoncert spustil po předešlé čtvrteční dohodě, i když pro mnohé nejspíš překvapivě, právě Krucipüsk. Jarraraca slízla nelehkou úlohu, navíc začala hrát ve chvíli, kdy byl před podiem již téměř rybník. Zhostila se však hostování skvěle a jejich hudba se rozpínala nad areálem "Na Mlatě" jako explicitní mrak. Páteční večer byl plný tolerance, pohody a skvělých vibrací!Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky