Plánované koncerty

|

 tba... 
  pátek  -  ♪ ♪ ♪ 

 

   > facebook event <

Novinky

The Fialky přistanou na Letišti.

Kapela The Fialky zahraje poprvé ve své 10-ti leté historii v Rakovníku. Koncert v pátek 26.února startuje ve 20:00 v klubu Letiště. The Fialky odehrávají více jak padesát koncertů ročně a jejich píseň "punk, sex, pivo" z desky Průser se stala na hodně dlouhou dobu jednou z deseti nejposlouchanějších skladeb ne serveru Bandzone. V březnu Fialky vydají zbrusu nové 7"EP a k tomu navíc natočili videoklip ke skladbě *Mám o tebe* Strach. Hostem večera bude pražská punk rock´n´roll kapela Nežfaleš. Vstupenky na místě v den koncertu.

Xindl X - v rakovnickém klubu Letiště

Xindl X zahraje v pátek 27.11.09 od 20:00 v klubu Letiště v Rakovníku. Tvoří auto - protest - songy, ve kterých kombinuje hip hopové frázování s folkem, jazzem a blues. Těžištěm písní však zůstávají texty, ve kterých má stejnou váhu pokus o osobní výpověď, jako smysl pro ironii. Svou přezdívku Xindl X si Ondřej Ládek vypůjčil od jedné postavy z filmu Woody Allena Hollywood Ending. Své první album „Návod ke čtení manuálu“ vydal v roce 2008. Album získalo nominaci na cenu Anděl. Letos se Xindl vyšplhal na první příčky mnoha žebříčků. video-klip

Jananas v Rakovníku

Jananas přijede zahrát v pátek 27.11. od 20:00 hod. společně s Xindlem X do rakovnického klubu Letiště. Jejich hudba, to jsou netuctové melodie, moderně znějící aranže a především vokál charismatické Jany Infeldové, který se noří z hlubin tichého vesmíru a rozzáří se v emocionálních pasážích jako kometa. Infeldová (taktéž herečka) patří bez pochyby mezi nejvýraznější pěvecké talenty, co se na tuzemské scéně za poslední dobu objevily. "Po poslechu skupiny Jananas  mám nutkání potetovat si jejich texty poslední bílá místa, která na mně zbyla..."  JUDr. Vladimír Franz.....více

k o l o t o č ... r o z t o č í ... V3SKA + DooWhenBlade

30.10.09 od 20:00 se "Na Zátce" v Rakovníku roztočí SKA mejdan s kapelami V3SKA a DooWhenBlade. Neutěšená kulturní situace v okolí městečka Stod si  vyžádala zatáhnout za správný konec. Prosluněný podzim roku 02 byl tím pravým startérem k důkladnému rozpohybování Ska Reggae souboru V3SKA. Mladá liberecká kapela DooWhenBlade v současné sestavě osmi členů, působí se svým Reichenberg SKA na koncertní scéně cca 4 roky. Skáčko v jejich podání nenechá nikoho sedět. Tahle živelná parta se letos úspěšně zhostila největší hudební soutěže dobrých kapel RGM Live Space.

Fanánek přijede oživit Sahulu

Jestliže jste již unaveni z opakování zajetých kapel, navštivte v pátek 16. října 2009 od 20:00 hod. rakovnickou hospodu "Na Zátce". Odehraje se zde koncert pro Františka Sahulu, který ne vlastní vinou tragicky zahynul v loňském roce. Představí se Vám zde jeho letitý parťák a kámoš Lou Fanánek Hagen & Synové výčepu. Uslyšíte jak ryze Sahulovo skladby mp3 tak i jeho sesterské songy - Sovy v mazutu, Průša.... Parádní a jednoduché písničky o složitém životě. Hostem večera bude kapela M.Z.H. Koupí vstupenky či CD podpoříte Frantovo děti! Vstupenky na koncert již v prodeji.

Brutus pokřtí CD+DVD Alko alkohol "pozdní sběr 1999"

Brutus bude křtít v sobotu 12.září od 18:00 hodin na Tyršově koupališti v Rakovníku. Hostem a zároveň kmotrem bude Viktor Sodoma, dalším hostem bude kapela the Followers. Čeká Vás také videoprojekce a slavnostní ohňostroj. Album pravé bigbítové skupiny Brutus obsahuje na DVD disku kolekci klipů nejúspěšnějších songů kapely jako jsou Opijem se, Dlažební kostka, Dej se políbit, Alko alkohol, Půjdeme spolu do nebe (od režiséra Saši Gedeona) a jiné. Na CD disku vychází dosud nepublikované album z roku 1999 Alko alkohol. Na koupališti můžete i přespat

Visáči a SPS útočí na Lužnou

A je to tady! Termín koncertu Visacího zámku a SPS se kvapem blíží. Už v pátek 4. září od 20:00hod. vypukne v Lužné "Na Mlatě" mocná, hudebně-zábavná show nevídaných a neslýchaných rozměrů, ostatně jako vždy pokud se jedná o koncerty dvou zmíněných souborů. Kapela Visací zámek nebývá velkým miláčkem hudebních kritiků, ale fanoušci ji naopak milují. Hostem večera bude legendární kapela SPS hrající po Evropě i v zámoří již od roku 88. Takže namasírovat kolena a hurá do Lužné, čeká Vás skvělá rozvička:-)

Jiří Schmitzer v Lužné u Rakovníka

Jiří Schmitzer zahraje v pátek 14.8. od 20:00 hod. v Lužné u Rakovníka "Na Mlatě". Vtipné až sarkastické texty někoho pobaví, někoho hlasitě rozesmějí a zcela jistě nikoho neurazí. K jeho image patří neopakovatelný jevištní projev, jehož spektrum se pohybuje od klidnějších balad až k bigbítově vybuchujícím vypalovačkám. Občas nesrozumitelný text, jindy mluvená vsuvka uprostřed písně, někdy píseň nedohraná. Publikum tohle vše bere s nadšením. Zcela originální, někdy bláznivé skladby, ale hlavně výborná zábava. To jsou koncerty pana Jiřího Schmitzera. Hostem bude Milan Zimmermann, potěší Vás jeho kytara, foukačka a hlavně hutný hlas. Více..

Tleskač ... Ska z Česka

Plzeňská smečka Tleskač zahraje v pátek 10.7.09 od 20:00 v Lužné u Rakovníka "Na Mlatě". Kapela, která je právem považována za jednu z nejvýznamnějších domácích formací hudebního stylu SKA, je známa zběsilými tanečními sety a divokou pódiovou show, díky níž si brzy získala početnou fanouškovskou základnu. Pilsner Ska Orchestra se představí v plné zbroji, což v praxi znamená, že pódium zaplní všech jedenáct členů této živelné party! Jejich SKA je opravdu cítit pohodou a českým pivem :-) zvlášť tím plzeňským. Jako host je pozvána další hodně veselá a níže uvedené kapela BJB.

Benjaming band 10.7. "Na Mlatě"

Rodinná kapela BJB se během 10-ti let propracovala tak, že koncertuje na festivalech v Čechách, Polsku, Německu a na Slovensku. Pro fanoušky Street rocku a Punku je tato kapela snad povinností. Jejich tvorba se opírá o dvě kultovky, v Punku je to - Toy Dools a ve Streetu naprosto špičková kapela - Real McKenzies. BJB hrajou ve složeni basa, kytara, bubny, dudy, ale sáhnou i po akordeonu. Nejmladší Maťo začal s kapelou bubnovat v neuvěřitelných osmi letech a to bravurně! Dnes je mu patnáct a paličkama vás spolehlivě přišpendlí k zemi.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky