Plánované koncerty

ČERVEN 2018

 Tři sestry  
  pátek - 22.6. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

ČERVENEC 2018

  Záviš  
  pátek - 27.7. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Alkehol  
  pátek - 3.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Brutus  
  pátek - 17.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

Novinky

Volant do Nového Strašecí v červenci nepřijede

Kapela Volant měla 5.7.07 - tedy v Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje zahrát jako support Brutusu v Novém Strašecí. Minulý týden se nám však Milich omluvil s tímto vysvětlením: pan saxofonista Zdeněk zapomněl nahlásit, že je v tuto dobu na zahraniční dovolené "kokot" a bez něho to bohužel nelze uřídit. Sekce koncerty na webovkách Volantu poskytuje tuto informaci. Mohli bysme pozvat Volanty někdy jindy, pokud je budete chtít slyšet. Budete?? Vaše veškerá přání pište do diskuze.

Tři sestry přivezli do Rakovníka déšť

Pátek byl od rána velmi teplý. V 9 hod. se začalo stavět podium a ze všech zúčastněných doslova kapal pot. Když pak kolem 16 hod. bylo na Tyršáku vše připraveno k vpuštění návštěvníků, přihnal se silný vítr. Ten donutil podiového technika "Kazana" urychleně zachraňovat zavěšenou videoprojekci před zřícením. Záhy se spustil déšť a celý večer provázely přeháňky. Koncert se i přes tento handicap vydařil a atmosféra byla vynikající. Fanánek luxusně rozpumpoval četný dav před podiem! Tři sestry tak měli šanci odložit nástroje až po odehrání několika přídavků.

Sáša Pleska byl na roztrhání.

V sobotu 19.května Vám zahrála na Tyršově koupališti skupina Brutus. Taneční zábavu navštívil také starosta. Přišel jako zástupce města Rakovník odměnit přímo na podium frotmana Brutusu Sášu Plesku, za celoživotní osev bigbítového pole. Pleska byl toho večera na roztrhání. Když hrála předkapela The Shower, tak s ním točila rozhovor kabelová televize. Redaktorka zula boty a Sáša nezůstal pozadu. Rozhovor, pak takto vyzutí, natočili přímo v koupališti.

Wanastowi Vjecy zabrzdili rozjetý vlak!

Skupina Wanastowi Vjecy nám 6.5.07 oznámila, že česká část turné se odkládá na podzim! V současné době nemáme od managementu oficiální vysvětlení ani další podrobnosti. Budeme Vás dále informovat o vývoji situace, případném náhradním termínu a zda vstupenky zůstanou v platnosti. Nyní je možné vstupenky na rakovnický koncert, který měl být 27.června 2007 na Tyršově koupališti - vrátit za pořizovací cenu v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení!
Oficiální webové stránky Wanastowek uvádějí tuto informaci.

Tři sestry budou v Rakovníku hledat tři sestry!

Ženy a dívky pozor!! Stále hravá kapela pro vás vymyslela soutěž s názvem Tři sestry hledají tři sestry. Porota z řad umělců, vybere totiž v pátek 25.května 2007 během koncertu na Tyršově koupališti tři z Vás, kterým bude následně přímo na podiu udělen titul sestra Tří sester. Kromě tohoto krásného titulu získá každá z Vás slušivé neprodejné dámské tričko limitované série, půlroční předplatné časopisu Rock & Pop a další zajímavé dárečky. Koncert začne jednou z předkapel v 18:00 vstup bude pro návštěvníky otevřen již od 16:30 hod.
Vstupenky za zvýhodněnou cenu již v prodeji!

Brutus na Tyršově koupališti v Rakovníku

Vaše oblíbená skupina Brutus, otevře v sobotu 19.května bránu Tyršova koupaliště jako první kapela v roce 2007. Taneční zábava začíná v 18:00 a zhruba hodinovým blokem se Vám představí hosté večera z kapely The Shower. Po nich zaujme podium rakovnická ikona Brutus v čele s matadorem bigbítu Sášou Pleskou. Brutus Vám přehraje čtyřhodinový blok svých energických písní, které by roztančily i Paroubka!!
Občerstvení je zajištěno v dostatečném množství. Přijďte s Brutusem zahájit letošní sezónu koncertů na Tyršově koupališti v Rakovníku.

Tři sestry zahrají na Tyršáku v Rakovníku

Letos již popáté v řadě vyráží legendární rockový cirkus jménem Tři sestry na svoje velkolepé Tři sestry Gambrinus Tour. Mezi květnem a srpnem tohoto roku obrazí soubor ku oslavě 22.narozenin celkem 22 koncertních open-air areálů Česka a Moravy. V pátek 25.května 2007 Vám přijedou Tři sestry zahrát do Rakovníka na Tyršovo koupaliště!

Vstupenky za zvýhodněnou cenu již v prodeji!

Punkreas poprvé v okrese Rakovník

Kapela Punkreas vznikla v polovině 90-tých let. První koncerty měly pozitivní ohlasy a brzy prišly nabídky na další akce. V roce 97 vyhrávají na prešovském festivalu Rock-camp cenu diváků a tím i možnost nahrát svoji první demo nahrávku! Kapela poté začíná mnohem více koncertovat a to nejen po domácím Slovensku. Do Panošího Újezda na akci Wand´s birthday to mají 700km a zpátky je čeká to samé! Tak je přijďte podpořit, Punkreas si to každopádně zaslouží!!  mp3 Na okraji

Čertůf punk po dlouhé době na rakovnicku.

Najde se asi jen málo lidí, kteří by se s touto kapelou nebo alespoň s tímto názvem už někde nesetkali. Horší to je s informacemi třeba o aktuálních koncertech atd... Čertůf punk totiž doposud hrdě nemá vlastní web stránky. Založení této kapely se datuje už mezi rokem 84-86 ale nějak výrazněji o sobě dávají vědět až po návratu z vojny v roce 88. Po velmi dlouhé době o sobě dají Čerti vědět na rakovnicku!! 28.4. zahrají na akci Wand´s birthday v Panoším Újezdě. mp3 Jesus is dead

S.P.S. zahrají na "Balkáně"

Pražská skupina S.P.S. se zformovala v průběhu jara 88. Jejich první studiovou desku "Jsme v hajzlu" nahráli v prosinci 91. Toto album po vydání trhá rekordy v prodeji! Za kalendářní rok se ho prodalo 25.000 kusů. Finanční zisk z vinilů a kazet investují do aparatury a nového auta. Poté procestují téměř celou Evropu a časem přicházejí i první nabídky ze zámoří. Krom jiných koncertů, kterých je v té době opravdu hodně, S.P.S. odehráli i šesti týdenní turné po Californii a Nevadě. Poslední dubnovou sobotu - 28.4.07 Vás přijedou S.P.S. rozhejbat "na Balkán" do Panošího Újezda v okrese Rakovník! mp3 Černá rukaPřejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky