Plánované koncerty

KVĚTEN 2019

  Netty "50" 
  PLEXIS 
  Hubert Macháně 
  TELEX 

  Aggressive Tyrants
  ZÁVIŠ 
 

   pátek - 17.5. 2019
   Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

ČERVEN 2019

  E!E + SPS  
  + hosté

   pátek - 14.6. 2019
   Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

SRPEN 2019

 tba... 
  pátek - 16.8. 2019
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

Novinky

Brutus oslavil 40 let existence v plné síle!

8. září se slavilo na Tyršově koupališti 40 let skupiny Brutus. Všichni se po příchodu vítají jako jedna velká rodina a že jich tedy je! Z Duryňska přijel popřát Kabel Gott a tanečníci si vynucují přídavky. Času ovšem není nazbyt a musí uvolnit místo dalším hostům. Naladěni lahodným ležákem, odehráli několik písní bývalí členové souboru. Současná sestava Brutusu, předvedla svůj bezvadný potenciál a podala skvělý výkon. Od první písně se dav před podiem značně zhustil. I když počasí nebylo zrovna ideální, rozjařené návštěvníky to nijak neiritovalo. Tančilo se a hodovalo, až do závěrečného ohňostroje s velkou čtyřicítkou!

Vyhrajte vstupenky a trička zdarma.

V tomto týdnu probíhá ve spolupráci s rádiem Relax soutěž o volné vstupenky na oslavu 40 let skupiny Brutus.Oslava se uskuteční v sobotu 8.září 07 od 18:00hod. do 24:00hod. na Tyršově koupališti v Rakovníku. Proto poslouchejte od pondělí do pátku jejich živé vysílání, abyste měli šanci tyto vstupenky a nová trička Brutusu zdarma vyhrát. Soutěž, akce. Jo, tyhle nápisy dnes vidíme skoro na všem. Ale ne vždycky se vyplatí do toho jít. Do vstupenek na oslavu 40 let Brutusu, se však vyplatí jít určitě!

Visáči a Volanti v Lužné Na Mlatě

V pátek 31.srpna 2007 odehráli před solidní návštěvou v Lužné Na Mlatě svoje koncertní sety dvě wéčka - Visáči a Volanti. Celý den, včetně koncertu, strašila na obloze černá mračna a rtuť teploměru vyšplhala lehce nad 15 stupňů. Hustý déšť se naštěstí spustil až když se dohrálo. Atmosféra byla parádní a zejména (vz1) Honza Haubert, rozhejbal téměř všechny přítomné i přes znatelné nedostatky v ozvučení. Visáči hráli během 3 dnů 4 koncerty a cítili únavu. Za košík hříbků se však nechali zviklat k mnoha přídavkům a odehráli tak téměř 50minut navíc! Sháníme proto dobrovolné houbaře, abychom slib dodrželi. Přihlaste se nám.

V září na Tyršově koupališti oslaví Brutus 40 let!

V sobotu 8.září 07 oslaví skupina Brutus v Rakovníku na Tyršáku 40 let. Pokladna v ten den otevírá již v 16:30hod. Z Durynska přijede popřát sám Kabel Gott, nekompromisní partička, která vše zahájí kolem 18:00. Po nich odehrají svůj zhruba hodinový set bývalý hráči souboru. Dále již nastoupí současná sestava, která v plné síle přehraje blok svých best of písní!! Po skončení živé hudby, bude nad vodní hladinu odpálen velký Soptíkův ohňostroj a dále bude v restauraci Kongo probíhat afterparty se skupinou Brutus. Není proto nutné ihned po koncertu odcházeti spát.

Zahájen předprodej na Visací zámek

Byl zahájen předprodej vstupenek na legendární kapelu Visací zámek. Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu zajišťují tato předprodejní místa. Zakoupení doporučujeme nejen z hlediska úspor, ale taktéž pro rychlejší odbavení u vstupu. Společně s Visacím zámkem Vám zahraje pardubická kapela Volant. Ta letos vzbudila zájem celostátních médií svým novým klipem, na který si veřejně stěžovali zástupci pracovníků správy a údržby českých silnic. Zmiňovaná dvojice P+P = Praha versus Pardubice. Vám slibuje parádní zakončení letošních prázdnin.

Volant přijede do Lužné napravit svoji reputaci

Skupina Volant přijede napravit svoji reputaci! V pátek 31.8.07 Vám od 20:00 hodin zahraje v Lužné "Na Mlatě" společně s Visacím zámkem. Charakteristickým rysem zvuku kapely Volant je bezesporu saxofon. Hlavní devizou a hnací silou této pardubické kapely je jednoduchost a dobře fungující obyčejné písně. Sama kapela věří, že přímočaré skladby na tři klasické akordy, jsou ve spojení s rozmanitými texty ideální formou k pobavení publika i jich samotných. Volanti si rozhodně nehrajou na trpící, tak se s nima přijďte zatočit při jejich energickém vystoupení! mp3

Tipujte a vyhrajte vstupenku zdarma!

Dokázali byste odhadnout kolik půllitrů ryzího moku se vypilo na letošní dubnové oslavě Wand´s birthday 0040 v Panoším Újezdě? Abyste to měli přece jen o něco jednodušší, stačí nám určit počet vypitých 50-ti litrových sudů. Pokud se svým tipem trefíte přesně a zároveň budete vylosováni, obdržíte od nás zdarma vstupenku - na blížící se koncert Visacího zámku v Lužné "Na Mlatě". Odpovědi hbitě zasílejte na adresu: hulkis.p@tiscali.cz  - do předmětu uveďte: sudy!

Wanastowi Vjecy do Rakovníka letos nepřijedou

Wanastowi Vjecy v letošním roce do Rakovníka bohužel nepřijedou. Naplánované turné Torpédo, které původně mělo proběhnout v květnu a červnu je zcela zrušené. Kapela Wanastowi Vjecy se nyní rozhodla odjet turné až v říjnu a listopadu pod zcela novým názvem - Best Of 20let. V Rakovníku ani jeho okolí nejsou však odpovídající vnitřní prostory pro realizaci koncertu tohoto rozměru. Pokud jste ještě nevrátili vstupenky z předprodeje, můžete tak učinit a vrátit je za pořizovací cenu v místě zakoupení. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení!

The Basketles zahrají v Novém Strašecí

The Basketles - bigbeatová kapela hrající převážně skladby od slavných vzorů The Beatles, ale také od Chucka Berryho, Roling Stones, Kinks aj 60s... Sami členové The Basketles se představují takto: "Jsme z Kladna, máme rádi rock`n`roll, holky a pivo. Víc asi neni třeba dodávat, spíš někdy přijďte na náš koncert!" The Basketles Vám zahrají ve čtvrtek 5.7.07 od 19:00 hodin na hřišti v Novém Strašecí. Jsou pozváni jako support kapely Brutus a nahradí Volant, který zde měl původně zahrát.

Volant do Nového Strašecí v červenci nepřijede

Kapela Volant měla 5.7.07 - tedy v Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje zahrát jako support Brutusu v Novém Strašecí. Minulý týden se nám však Milich omluvil s tímto vysvětlením: pan saxofonista Zdeněk zapomněl nahlásit, že je v tuto dobu na zahraniční dovolené "kokot" a bez něho to bohužel nelze uřídit. Sekce koncerty na webovkách Volantu poskytuje tuto informaci. Mohli bysme pozvat Volanty někdy jindy, pokud je budete chtít slyšet. Budete?? Vaše veškerá přání pište do diskuze.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky