Plánované koncerty

|

 tba... 
  pátek  -  ♪ ♪ ♪ 

 

   > facebook event <

Novinky

Alkehol v Lužné u Rakovníka

Ostřílená čtveřice Alkehol zahraje 3.července se slovenským Konfliktem od 20:00 v Lužné "Na Mlatě" Protiabstinentský Alkehol hraje chytlavé a přímočaré kousky opěvující převážně popíjení piva, lihovin, staromládenecký život a záležitosti více či méně související. Spousta originálních slovních spojení je pro mnohé hlavním důvodem zajít na koncert a pořádně si zahulákat minimálně ty hitovky, které jsou již léta pilířem české rockové scény. Typická odreagovačka od všedního pracovního nasazení. Cílem všeho je aby kapela pobavila, bez ohledu na to, jakými metodami toho docílí.

Konflikt poprvé v Lužné

Slovenská legenda Konflikt zahraje 3.července od 20:00 v Lužné u Rakovníka "Na Mlatě" v rámci československého tour TopFest společně s pražským Alkeholem. Nějak zdlouhavě představovat Konflikt nemá asi cenu. Vždyť budou hrát již bezmála 20 let a blížit se k tisícímu vystoupení. Ano, to je hodné chvály. Za svou dobu trvání mají "konflikti" na svém kontě pouze 4 studiová alba, ale kromě nich má Konflikt za sebou nepřeberné množství účastí na kompilacích po celém světě. Patří sem celá Evropa, USA, Austrálie a co více Asie od Turecka až po Indonesii a Japonsko.

Tři sestry v Rakovníku... Supice má buben!

Koncert Tří sester 13.6. v Rakovníku na Tyršově koupališti se ponese v duchu lehce bulvárním, jelikož se nepodařilo utajit, že Supice má buben! Zatímco modří už vědí kdo je otcem Tří sester, ostatní tápou. Možná však bude toto otřesné tajemství odhaleno právě v Rakovníku! Brány budou otevřeny v 16:30, koncert začíná v 18:00 a končit se bude ve 24:00. Vstupenky za zvýhodněnou cenu již v prodeji. Můžete se opět těšit na stylizovaný hostinec a to přímo na podiu. Nebude chybět ani velkoplošná videoprojekce detailně přibližující veškeré dění. Navíc v pauze hudební vzpomínka na Frantu Sahulu! více..

Atari Terror před KoRn ?

Kámoši z kapely Atari Terror nás požádali o pomoc. AT do 31.5.09 bojují o šanci stát se předkapelou Korn 9.6.09 v Tesla aréně v Praze. AT by samozřejmě strašně rádi před Korn stáli a proto Vás prosí o podporu. Odesílá se sms ve tvaru KORN ATARI TERROR na tel.č. 724585858. více..

X-Core v Rakovníku

V pátek 24.4.09 od 20:00hod. v Rakovníku "Na Zátce" zahraje poprvé ve své historii výborná znojemská kapela X-CORE. Na začátku loňského roku natočila kapela ve studiu Rolanda Grapowa (ex kytarista Helloween) skvělou placku s názvem In Hell. Čtyřčlenná smečka jela k této desce úspěšné evropské tour po boku profláklé kapely Pro-pain. Hosty tohoto večera budou kapely Phobos a Jarraraca, která nově natočila desku ve studiu HellSound a na jejich profilu najdete pár ukázek

De Bill Heads "Na Zátce"

Kapela De Bill Heads se poslední dobou velice obstojně dostává do povědomí posluchačů rockové muziky. Co jsou tihle hoši zač? O tom se můžete přesvědčit v sobotu 18.4.09 kdy Vám De Bill Heads zahrají od 20:00hod. v Rakovníku "Na Zátce". Do dnešního dne vydali 3 CD: Kalíme 98; Perpetuum Debille 02; Na plný kule 07; a k tomu navrh jedno DVD - DlouhohrajícíVideoDeska, která obsahuje celkem 24 skladeb plus 4 bonusy a také kratochvílnou hru pro otrlé... Hosty tohoto večera budou strašečtí Vivien´s Shadow a pražští The Leech. Vstupenky zakoupíte na místě v den koncertu.

Pyžamový ples se skupinou Brutus

V sobotu 28.března 2009 od 20:00 hod. si můžete užít v Kulturním domě Lubná u Rakovníka tradiční pyžamový ples s Vaší oblíbenou skupinou Brutus. Vítány jsou především netradiční pyžamové obleky! Zajištěn je pro Vás již tradiční autobusový svoz, který Vás odveze z Rakovníka tam i po skončení tancovačky zpět! Tam pojedete zdarma - zpět se svezete za dvacku... Těšíme se na Vás a věříme, že i letos se sjedete z různých koutů republiky.

Atari Terror zahrají v Rakovníku

Kapela Atari Terror  má zkušenosti jak z místních, tak i zahraničních pódií. Projela celou ČR, potěšila Slovensko, Polsko, Spojené státy, Ukrajinu, Německo.. Od vzniku v roce 04 hrají v nezměněné sestavě a v roce 07 vydali svoji debutovou desku "Part 2: Attention!". Ta si vysloužila skvělé recenze, když byla označena za jednu z nejlepších českých tvrdě rockových nahrávek roku. Album představuje hodně vysoko posazenou laťku, jež se jiným skokanům bude zdolávat jen velmi komplikovaně. V pátek 6.února 09 přijedou Atari Terror zahrát do Rakovníka "Na Zátku". Supportem jim bude skvělá rakovnická kapela Suricata!

Tři sestry v Kralovicích

Sotva skončilo podzimní Turné pro radost a vánoční Akropole, vydávají se Tři sestry po kratší přestávce opět na další koncertní šňůru. Pojedou po kulturních domech v celé republice a úplně první koncert v letošním roce, přijede legendární rockový cirkus jménem Tři sestry odehrát v pátek 23.1.09 do Kralovic. Koncert začíná ve 20:00 a Lidový dům bude otevřen nejpozději v 19:00hod. Vstupenky na koncert jsou již v prodeji. Můžete zakoupit též on-line e-tickets, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova! Z Rakovníka i zpět je vypraven busový svoz

Vánoce s Brutusem

Vaše oblíbená skupina Brutus, zahraje v sobotu 27.12.08 v Lubné u Rakovníka. Vánoční taneční zábava rakovnické ikony Brutus, v čele s matadorem bigbítu Sášou Pleskou, začíná ve 20:00 hod. Brutus Vám přehraje čtyřhodinový blok svých energických písní, které by roztančily i Paroubka! Občerstvení tuhé i tekuté je pro Vás zajištěno v dostatečném množství. Přijeďte si s Brutusem v čase vánočním zapět koledy a polejt jazyky! Autobusový svoz z Rakovníka i zpět je zajištěn.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky