Plánované koncerty

ČERVEN 2018

 Tři sestry  
  pátek - 22.6. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

ČERVENEC 2018

  Záviš  
  pátek - 27.7. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Alkehol  
  pátek - 3.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Brutus  
  pátek - 17.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

Novinky

Jiří Schmitzer v Lužné u Rakovníka

Jiří Schmitzer zahraje v pátek 14.8. od 20:00 hod. v Lužné u Rakovníka "Na Mlatě". Vtipné až sarkastické texty někoho pobaví, někoho hlasitě rozesmějí a zcela jistě nikoho neurazí. K jeho image patří neopakovatelný jevištní projev, jehož spektrum se pohybuje od klidnějších balad až k bigbítově vybuchujícím vypalovačkám. Občas nesrozumitelný text, jindy mluvená vsuvka uprostřed písně, někdy píseň nedohraná. Publikum tohle vše bere s nadšením. Zcela originální, někdy bláznivé skladby, ale hlavně výborná zábava. To jsou koncerty pana Jiřího Schmitzera. Hostem bude Milan Zimmermann, potěší Vás jeho kytara, foukačka a hlavně hutný hlas. Více..

Tleskač ... Ska z Česka

Plzeňská smečka Tleskač zahraje v pátek 10.7.09 od 20:00 v Lužné u Rakovníka "Na Mlatě". Kapela, která je právem považována za jednu z nejvýznamnějších domácích formací hudebního stylu SKA, je známa zběsilými tanečními sety a divokou pódiovou show, díky níž si brzy získala početnou fanouškovskou základnu. Pilsner Ska Orchestra se představí v plné zbroji, což v praxi znamená, že pódium zaplní všech jedenáct členů této živelné party! Jejich SKA je opravdu cítit pohodou a českým pivem :-) zvlášť tím plzeňským. Jako host je pozvána další hodně veselá a níže uvedené kapela BJB.

Benjaming band 10.7. "Na Mlatě"

Rodinná kapela BJB se během 10-ti let propracovala tak, že koncertuje na festivalech v Čechách, Polsku, Německu a na Slovensku. Pro fanoušky Street rocku a Punku je tato kapela snad povinností. Jejich tvorba se opírá o dvě kultovky, v Punku je to - Toy Dools a ve Streetu naprosto špičková kapela - Real McKenzies. BJB hrajou ve složeni basa, kytara, bubny, dudy, ale sáhnou i po akordeonu. Nejmladší Maťo začal s kapelou bubnovat v neuvěřitelných osmi letech a to bravurně! Dnes je mu patnáct a paličkama vás spolehlivě přišpendlí k zemi.

Alkehol v Lužné u Rakovníka

Ostřílená čtveřice Alkehol zahraje 3.července se slovenským Konfliktem od 20:00 v Lužné "Na Mlatě" Protiabstinentský Alkehol hraje chytlavé a přímočaré kousky opěvující převážně popíjení piva, lihovin, staromládenecký život a záležitosti více či méně související. Spousta originálních slovních spojení je pro mnohé hlavním důvodem zajít na koncert a pořádně si zahulákat minimálně ty hitovky, které jsou již léta pilířem české rockové scény. Typická odreagovačka od všedního pracovního nasazení. Cílem všeho je aby kapela pobavila, bez ohledu na to, jakými metodami toho docílí.

Konflikt poprvé v Lužné

Slovenská legenda Konflikt zahraje 3.července od 20:00 v Lužné u Rakovníka "Na Mlatě" v rámci československého tour TopFest společně s pražským Alkeholem. Nějak zdlouhavě představovat Konflikt nemá asi cenu. Vždyť budou hrát již bezmála 20 let a blížit se k tisícímu vystoupení. Ano, to je hodné chvály. Za svou dobu trvání mají "konflikti" na svém kontě pouze 4 studiová alba, ale kromě nich má Konflikt za sebou nepřeberné množství účastí na kompilacích po celém světě. Patří sem celá Evropa, USA, Austrálie a co více Asie od Turecka až po Indonesii a Japonsko.

Tři sestry v Rakovníku... Supice má buben!

Koncert Tří sester 13.6. v Rakovníku na Tyršově koupališti se ponese v duchu lehce bulvárním, jelikož se nepodařilo utajit, že Supice má buben! Zatímco modří už vědí kdo je otcem Tří sester, ostatní tápou. Možná však bude toto otřesné tajemství odhaleno právě v Rakovníku! Brány budou otevřeny v 16:30, koncert začíná v 18:00 a končit se bude ve 24:00. Vstupenky za zvýhodněnou cenu již v prodeji. Můžete se opět těšit na stylizovaný hostinec a to přímo na podiu. Nebude chybět ani velkoplošná videoprojekce detailně přibližující veškeré dění. Navíc v pauze hudební vzpomínka na Frantu Sahulu! více..

Atari Terror před KoRn ?

Kámoši z kapely Atari Terror nás požádali o pomoc. AT do 31.5.09 bojují o šanci stát se předkapelou Korn 9.6.09 v Tesla aréně v Praze. AT by samozřejmě strašně rádi před Korn stáli a proto Vás prosí o podporu. Odesílá se sms ve tvaru KORN ATARI TERROR na tel.č. 724585858. více..

X-Core v Rakovníku

V pátek 24.4.09 od 20:00hod. v Rakovníku "Na Zátce" zahraje poprvé ve své historii výborná znojemská kapela X-CORE. Na začátku loňského roku natočila kapela ve studiu Rolanda Grapowa (ex kytarista Helloween) skvělou placku s názvem In Hell. Čtyřčlenná smečka jela k této desce úspěšné evropské tour po boku profláklé kapely Pro-pain. Hosty tohoto večera budou kapely Phobos a Jarraraca, která nově natočila desku ve studiu HellSound a na jejich profilu najdete pár ukázek

De Bill Heads "Na Zátce"

Kapela De Bill Heads se poslední dobou velice obstojně dostává do povědomí posluchačů rockové muziky. Co jsou tihle hoši zač? O tom se můžete přesvědčit v sobotu 18.4.09 kdy Vám De Bill Heads zahrají od 20:00hod. v Rakovníku "Na Zátce". Do dnešního dne vydali 3 CD: Kalíme 98; Perpetuum Debille 02; Na plný kule 07; a k tomu navrh jedno DVD - DlouhohrajícíVideoDeska, která obsahuje celkem 24 skladeb plus 4 bonusy a také kratochvílnou hru pro otrlé... Hosty tohoto večera budou strašečtí Vivien´s Shadow a pražští The Leech. Vstupenky zakoupíte na místě v den koncertu.

Pyžamový ples se skupinou Brutus

V sobotu 28.března 2009 od 20:00 hod. si můžete užít v Kulturním domě Lubná u Rakovníka tradiční pyžamový ples s Vaší oblíbenou skupinou Brutus. Vítány jsou především netradiční pyžamové obleky! Zajištěn je pro Vás již tradiční autobusový svoz, který Vás odveze z Rakovníka tam i po skončení tancovačky zpět! Tam pojedete zdarma - zpět se svezete za dvacku... Těšíme se na Vás a věříme, že i letos se sjedete z různých koutů republiky.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky