Plánované koncerty

ČERVEN 2018

 Tři sestry  
  pátek - 22.6. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

ČERVENEC 2018

  Záviš  
  pátek - 27.7. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Alkehol  
  pátek - 3.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Brutus  
  pátek - 17.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

Novinky

A bude hůř... zavítají do klubu Letiště

A bude hůř označují svůj styl jako underpunk. Tím je třeba rozumět ryčnou, údernou a neučesanou, přesto stále ještě dostatečně melodickou muziku vycházející i z klasického punk rocku, kterou však do jiné filozofické roviny posunují texty. Skupina je totiž inspirována tradicemi českého nejen literárního undergroundu. V pátek 18.2.2011 zahrají ABH, E!E a Soukromey pozemek v rakovnickém klubu Letiště.

Tleskač aneb ska ze Stínadel.

Oznamujeme fanouškům kapely Tleskač, že tato plzeňská perla stylu SKA přijede do Rakovníka. Není třeba připomínat, že název mají z Foglara a platí za jednu z nejživelnějších kapel u nás. Pokud jsou, nebo by mohli být Tleskač vaší krevní skupinou, nenechte si ujít jejich koncert v sobotu 13.11. 2010 v rakovnickém klubu Letiště. Humor a nápřah kapele sluší. Ano, jde o skutečné homemade ska, tzv. ska z Česka, žádné levné plagiáty a napodobeniny jamajských rytmů, tématiky či textů. Zpívají a hrají totiž převážně nevážně, s dostatečným nadhledem... a třináctého je jinde než v Rakáči neuvidíte, neuslyšíte, nenahmatáte ba ani neucítíte:-) 

Remaster CD - Mám horečku.

Pravá bigbítová skupina Brutus, pokřtí v sobotu 11. září 2010 na Tyršově koupališti v Rakovníku od 19:00 do 24:00 hod. nový kompaktní disk Mám horečku. Toto druhé vydání bude obsahovat původní, ale remasterovanou verzi + 9 bonusů. Hostem a zároveň kmotrem bude malíř Jiří Polák, dalším hostem bude kapela the Followers. Pokladny, budou pro návštěvníky této výjimečné tancovačky otevřeny již v 17:30 hod. Nebudou chybět světla, ohňostroj ani videoprojekce detailně přibližující veškeré dění. Na Tyršáku můžete i přespat

Mňága a Žďorp zahraje v Lužné u Rakovníka

Mňága a Žďorp je klenotem české hudební scény a vyplodila kus poctivé muziky, která si své lidi spolehlivě osloví. V únoru vydala nové, v pořadí již jedenácté album. Deska nese název Takže dobrý a skupina v její společnosti slaví třiadvacet let na poli české hudební scény. Oproti trendům se Mňága opět spolehla na "syrový" zvuk bez počítačových vychytávek. Stejně jako na předešlých nahrávkách servíruje Mňága na novém albu další porci veselého pesimismu a stále tu zůstává ta pověstná ironicko-sarkastická linka textů. V pátek 2.července 2010 zahraje Mňága v Lužné u Rakovníka v areálu "Na Mlatě"

Čechomor v Rakovníku

Čechomor bude hrát v pátek 4.6.10 na Tyršově koupališti v Rakovníku. Kapela vznikla na jaře roku 88 a na konci roku 90 vydala své první album Dověcnosti, které obsahovalo řadu upravených lidových písní z Čech a Moravy. Specializovala se na ty, které nebyly notoricky známé nebo byly již zapomenuté. V roce 94 má kapela Čechomor potřebu změny zvuku a z akustického pojetí pozvolna začíná přecházet do elektrické podoby. Začátek produkce na Tyršově koupališti je od 21:00, vstup bude otevřen v 19:30. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou již v prodeji.

Tři sestry zakotví v Rakovníku

Rockový cirkus jménem Tři sestry vyráží na svoje Gambrinus tour a v sobotu 29.5.10 opět zakotví v Rakovníku na Tyršově koupališti. Turné se tentokrát ponese v duchu opulentních oslav, jelikož kapela letos oslaví již čtvrt století na hudební scéně. Přijďte to se sestrami zapít a podpořit je do dalších let. Velkým ozvláštněním bude dárek, který kapela připravila v podobě nového alba s názvem Lázničky, z něhož v Rakovníku několik skladeb uslyšíte. Milými hosty budou soubory E!E, De Bill Heads a Doctor P.P. Začátek produkce je od 18:00, vstup od 16:30. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou již v prodeji.

Brutus v květnu na Tyršáku

První letošní koncert pod širým nebem v Rakovníku si můžete užít v sobotu 22.5.10 se skupinou Brutus. Taneční zábava na Tyršově koupališti začíná ve 20:00 hodin. Pokladny pro Vás budou otevřeny již od 18:30 hodin, abyste mohli přímo na místě položit tekutý základ pro své večerní pobavení za zvuků rock and rollu. Ten, kdo se jednou na brutální zábavě objeví, nemá dost a chce příště znovu. Proto je další tancovačka s kapelou Brutus nachystána pro tohle kultovní místo na září letošního roku. Můžete tam i přespat. Zvuková upoutávka.

SPS na Letišti

V pátek 23.4.10 Vám v rakovnickém klubu Letiště zahraje od 20:00 legendární pražská kapela SPS korzující po Evropě i v zámoří již od roku 1988. První deska Jsme v hajzlu vyšla SPS (neboli Snížená pracovní schopnost) v roce 92 a prodalo se jí tehdy 30.000 kusů. Hostem tohoto značně žhavého večera bude kladenská grupa Falešný Obvinění a pražský Zputnik. Vstupenky koupíte na místě v den koncertu. . . více

Odstartujte s The Doors tribute

V pátek 16.4. přijedou do Rakovníka The Doors tribute a od 20:00 Vám zahrají v klubu Letiště. Zaznějí všechny známé hity The Doors, kapely, která se stala nedílnou součástí hudební historie. Kdo neviděl a hlavně neslyšel Doors revival - Other Voices naživo, nezbývá nic jiného, než vřele doporučit. Můžete se směle těšit i na hosta, jehož hudba pulsuje jako srdce divokého koně, ano, na skvělou kladenskou kapelu Zrní.

Pyžamový ples po roce v Lubné.

V neděli 4.4. před pondělím Velikonočním, oblečte pyžámka nejlépe staršího data výroby a přijeďte do Lubné u Rakovníka předvést své modely třeba po babičce. Věřte, že budete více in, než-li v manžestrákách nebo minisukni a ještě ušetříte na vstupném:)) Brutus nenechá nikoho vychladnout a po kratším setu předkapely Five Sins vás minimálně čtyři hodiny bude zahřívat na max. teplotu. I muzikanti budou oblečeni jako před ulehnutím, ale když to nepřeženete na baru, je víc než jisté, že do jedné hodiny ranní neusnete. Potom vás do Rakovníka odveze busový svoz, který vás na taneční zábavu i přiveze.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky