Plánované koncerty

|

 tba... 
  pátek  -  ♪ ♪ ♪ 

 

   > facebook event <

Novinky

Mňága a Žďorp zahraje v Lužné u Rakovníka

Mňága a Žďorp je klenotem české hudební scény a vyplodila kus poctivé muziky, která si své lidi spolehlivě osloví. V únoru vydala nové, v pořadí již jedenácté album. Deska nese název Takže dobrý a skupina v její společnosti slaví třiadvacet let na poli české hudební scény. Oproti trendům se Mňága opět spolehla na "syrový" zvuk bez počítačových vychytávek. Stejně jako na předešlých nahrávkách servíruje Mňága na novém albu další porci veselého pesimismu a stále tu zůstává ta pověstná ironicko-sarkastická linka textů. V pátek 2.července 2010 zahraje Mňága v Lužné u Rakovníka v areálu "Na Mlatě"

Čechomor v Rakovníku

Čechomor bude hrát v pátek 4.6.10 na Tyršově koupališti v Rakovníku. Kapela vznikla na jaře roku 88 a na konci roku 90 vydala své první album Dověcnosti, které obsahovalo řadu upravených lidových písní z Čech a Moravy. Specializovala se na ty, které nebyly notoricky známé nebo byly již zapomenuté. V roce 94 má kapela Čechomor potřebu změny zvuku a z akustického pojetí pozvolna začíná přecházet do elektrické podoby. Začátek produkce na Tyršově koupališti je od 21:00, vstup bude otevřen v 19:30. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou již v prodeji.

Tři sestry zakotví v Rakovníku

Rockový cirkus jménem Tři sestry vyráží na svoje Gambrinus tour a v sobotu 29.5.10 opět zakotví v Rakovníku na Tyršově koupališti. Turné se tentokrát ponese v duchu opulentních oslav, jelikož kapela letos oslaví již čtvrt století na hudební scéně. Přijďte to se sestrami zapít a podpořit je do dalších let. Velkým ozvláštněním bude dárek, který kapela připravila v podobě nového alba s názvem Lázničky, z něhož v Rakovníku několik skladeb uslyšíte. Milými hosty budou soubory E!E, De Bill Heads a Doctor P.P. Začátek produkce je od 18:00, vstup od 16:30. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou již v prodeji.

Brutus v květnu na Tyršáku

První letošní koncert pod širým nebem v Rakovníku si můžete užít v sobotu 22.5.10 se skupinou Brutus. Taneční zábava na Tyršově koupališti začíná ve 20:00 hodin. Pokladny pro Vás budou otevřeny již od 18:30 hodin, abyste mohli přímo na místě položit tekutý základ pro své večerní pobavení za zvuků rock and rollu. Ten, kdo se jednou na brutální zábavě objeví, nemá dost a chce příště znovu. Proto je další tancovačka s kapelou Brutus nachystána pro tohle kultovní místo na září letošního roku. Můžete tam i přespat. Zvuková upoutávka.

SPS na Letišti

V pátek 23.4.10 Vám v rakovnickém klubu Letiště zahraje od 20:00 legendární pražská kapela SPS korzující po Evropě i v zámoří již od roku 1988. První deska Jsme v hajzlu vyšla SPS (neboli Snížená pracovní schopnost) v roce 92 a prodalo se jí tehdy 30.000 kusů. Hostem tohoto značně žhavého večera bude kladenská grupa Falešný Obvinění a pražský Zputnik. Vstupenky koupíte na místě v den koncertu. . . více

Odstartujte s The Doors tribute

V pátek 16.4. přijedou do Rakovníka The Doors tribute a od 20:00 Vám zahrají v klubu Letiště. Zaznějí všechny známé hity The Doors, kapely, která se stala nedílnou součástí hudební historie. Kdo neviděl a hlavně neslyšel Doors revival - Other Voices naživo, nezbývá nic jiného, než vřele doporučit. Můžete se směle těšit i na hosta, jehož hudba pulsuje jako srdce divokého koně, ano, na skvělou kladenskou kapelu Zrní.

Pyžamový ples po roce v Lubné.

V neděli 4.4. před pondělím Velikonočním, oblečte pyžámka nejlépe staršího data výroby a přijeďte do Lubné u Rakovníka předvést své modely třeba po babičce. Věřte, že budete více in, než-li v manžestrákách nebo minisukni a ještě ušetříte na vstupném:)) Brutus nenechá nikoho vychladnout a po kratším setu předkapely Five Sins vás minimálně čtyři hodiny bude zahřívat na max. teplotu. I muzikanti budou oblečeni jako před ulehnutím, ale když to nepřeženete na baru, je víc než jisté, že do jedné hodiny ranní neusnete. Potom vás do Rakovníka odveze busový svoz, který vás na taneční zábavu i přiveze.

Unplugged mejdan.

V sobotu navečer dorazli E!E na Letiště a začalo se stěhovat. Nejdříve aparát a nástroje dovnitř, potom trika a mikiny za 30 litrů směrem opačným. Předzásobili se totiž na léto, aby měli co nabídnout. Ten večer však k prodeji nevytáhli vůbec nic. Stawy se lišácky vymlouval, že nemá nůž, aby rozřízl krabice:)) Mejdan to byl povedený a nikomu určitě nevadilo, že se hrálo vsedě a na španělky. Znělo to, mělo to koule a klub se bavil.

E!E zahrají v klubu Letiště unplugged.

E!E přijedou v sobotu 20.3.10 do Rakovníka. Od 20:00 zahrají unplugged koncert v klubu Letiště. Jedná se tedy o speciální a ojedinělý koncert, který bude velice zajímavý. I samotní E!E se na něj už těší. Koncertní premiéru si tahle kapela odbyla v lednu 1988 v příbramské hospodě U Podařilů. E!E se kromě muziky „proslavili“ také svojí spotřebou alkoholických nápojů před vlastní produkcí, což je brzo pasovalo do členství v elitní skupině chlastacích souborů. Doražte tedy, abyste viděli, jak je to s jejich žízní dnes:)) Hostem večera bude Pája Junek. Vstupenky koupíte na místě v den koncertu za 120,- vočí.

Zabijačka Tour 2010 v Rakovníku.

Atari Terror & the.Switch zahrají v sobotu 13.3.10 od 20:00 v rakovnickém klubu Letiště. Už je to více jak rok co obě kapely odehrály dnes již legendární koncert Zabijačka sobotní noci v Paláci Akropolis. Jako připomínka této velkolepé výpravné zombie párty vyšlo minulý měsíc Dývko s velice povedeným záznamem koncertu. Vydání tohoto DVD bude podpořeno 6-ti koncerty, které proběhnou v podobném duchu jako Zabijčka sobotní noci. Můžete se tak těšit na hroby, varhanové intro, kytarová sóla protknutá litry umělé krve a na celou ekipu jediných opravdových zombie muzikantů v ČR. . . vícePřejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky