Plánované koncerty

KVĚTEN 2019

  Netty "50" 
  PLEXIS 
  Hubert Macháně 
  TELEX 

  Aggressive Tyrants
  ZÁVIŠ 
 

   pátek - 17.5. 2019
   Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

ČERVEN 2019

  E!E + SPS  
  + hosté

   pátek - 14.6. 2019
   Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

SRPEN 2019

 tba... 
  pátek - 16.8. 2019
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

Novinky

Podporujte svýho šerifa

Přijďte podpořit svýho šerifa. V pátek 31.8.2012 přijede zapět do Lužné u Rakovníka Emil z Plzně se svojí kapelou Náhradní Díly (Lidí). K vývoji umělých orgánů napomáhají nejnovější vědecké poznatky.. a k jejich rozvoji, mimo jiné, napomáhá svým acid - rock´n´rollem i kapela Náhradní Díly Lidí :-)

Atari Terror + Status Praesents

V pátek 16.12. 2011 přijedou do Rakovníka zahrát zkušení muzikanti, patřící mezi nejzajímavější domácí kapely. V Klubu Letiště zahrají od 20:00 Atari Terror a Status Praesents. Obě kapely velmi pozitivně přijímají fanoušci i hudební kritici.

Nová deska Atari Terror - ke stažení zdarma

V pořadí třetí počin kapely Atari Terror vznikal přibližně tři roky, kapela se rozhodla pro poměrně radikální krok, což znamená naprosté vyloučení fyzických nosičů nahrávky. Album je proto řešené jako "online deska", včetně interaktivního "bookletu". Získat ho, je tedy možné pouze na netu a to zde na webu skupiny. Oficiálním vydavatelem desky s názvem "Part 3: Final Warning" je opět Championship Records Lukáše Rychtaříka.

Telex se vrací

Oznamujeme všem, že legenda Telex, se vrací v roce 2012 na podia. V plánu je odehrát dva samostatné koncerty, jeden v rodných Strakonicích a druhý v Praze. Další tři vystoupení by měly proběhnout na hudebních festivalech v ČR a jedno na Slovensku! Skupina zahraje v sestavě ve které jí znáte z desky Telex – Punk radio (best of)

Startujeme nový školní rok s Morčatama na útěku

2. září odstartujeme nový školní rok 2011. Z Brna přiběhnou zahrát Morčata na útěku kteří humorně parodují texty značně profláklých písní. Další free kapelou bude Falešný obvinění z ocelového města Kladna. Ukrutně nabitý večer odpálí v Lužné u Rakovníka "Na Mlatě" ve 20:00 Wajgl ze Smečna.  ......více

Pyžamák v Lubné.

2.4. od 20:00 zahraje skupina Brutus na pyžamovém plese v Lubné. Nezapomeňte se obléci do pyžámek, jelikož v nich oděni lépe zapadnete a navíc ušetříte na vstupném. Brutus a hosté Grippeds Vás nenechají vychladnout, proto můžete zvolit odvážnější modely. Obě kapely budou oblečeni jako před ulehnutím, ale když to nepřepísknete na baru, je jisté, že do jedné hodiny ranní neusnete. Potom vás do Rakovníka odveze busový svoz, který vás do Lubné zdarma přiveze.

Zóna A - Všetko najlepšie Tour

Zóna A vydala novou fošnu Všetko najlepšie a vyráží s ní na Tour pod stejným názvem. V sobotu 26.3. 2011 budou mít zastávku v Rakovníku v klubu Letiště. Od 20:00 tady zahrají s kapelou The Fialky. Ti s nimi pojedou celé Tour, které čítá 4 koncerty v Čechách a 2 na Slovensku. Zóna A vznikla v roce 1980 pod názvem Paradox. Koncem roku ale musel Koňýk na vojnu a tím se rozvoj kapely pozastavil. V březnu 83 konečně přišel první koncert, po kterém ihned získali cenu za nejlepší text. Zóna A hraje 27 let, proto je na nové výběrovce Všetko najlepšie 27 skladeb a 27 fotek na 27 stránkovém bookletu. 

Krize oslaví 15 let...

Kapela Krize bude slavit v sobotu 12.3. 2011 v rakovnickém klubu Letiště 15 let své existence. Čeká Vás také překvapení v sestavě. Krize začala zkoušet a hledat se v roce 1994, o rok později měli první koncert v hospodě "Na Zátce" po kterém je ihned vyhozen zpěvák Gofák. Krize se tehdy musela spokojit s nouzí a vystupovala v sestavě Ciril - bicí, zpěv, Bochan - kytara, Pípa - basa, zpěv. Hosty tohoto večera budou kapely: Hejtman, Normals?!, Bradavice a Luckypunch. Hrát se začíná v 19:00 a na opozdilce se s odpalem nečeká...

E!E + ABH + SP zahrají v Rakovníku

Původem příbramská kapela E!E byla založena v roce 87 a od té doby je na neustálem koncertním turné. V pátek 18. února 2011 zahrají E!E od 20:00 hod. v rakovnickém klubu Letiště. V současné sestavě hrají E!Ečka od roku 93 a zůstávájí stále nezávislou kapelou, jejíž koncerty takřka nikoho nezklamou. Jednoduchost, živelnost a noha mlátící do rytmu aniž by si to člověk uvědomoval. Hostem tohoto večera bude energická pražská kapela A bude hůř, která se pohybuje na scéně již 19 let, ovšem slyšet ji živě v Rakovníku bude svátek:-) Další zajímavý host bude příbramská kapela Soukromey pozemek

A bude hůř... zavítají do klubu Letiště

A bude hůř označují svůj styl jako underpunk. Tím je třeba rozumět ryčnou, údernou a neučesanou, přesto stále ještě dostatečně melodickou muziku vycházející i z klasického punk rocku, kterou však do jiné filozofické roviny posunují texty. Skupina je totiž inspirována tradicemi českého nejen literárního undergroundu. V pátek 18.2.2011 zahrají ABH, E!E a Soukromey pozemek v rakovnickém klubu Letiště.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky