Plánované koncerty

|

 tba... 
  pátek  -  ♪ ♪ ♪ 

 

   > facebook event <

Novinky

Prohrála v kartách vystoupí s Horkýžema

Malostranské seskupení Prohrála v kartách má za sebou již dlouhou historii. Za vším stojí básník, bývalý rebel, milovník Kostariky a skladatel Horáček. PVK dnes nabízejí spoustu energie, syrový zvuk, chytlavé melodie, mámivé kouzlo Horáčkova řevu a též pohled na čtveřici značně rozveselených chlapíků, bušících do nejrůznějších zvukových aparátů. Po vydání alba „Jaký to bude za vodou” 06, kapela několikrát koncertně vymetla celou republiku. 9.února přijedou zahrát do Lubné u Rakovníka, kde pohostinsky vystoupí s kapelou Horkýže Slíže. - Autobusový svoz!

Horkýže Slíže zahrají v únoru v Lubné

Horkýže Slíže přijedou zahrát do Lubné u Rakovníka. O recesistickém spolku HS je známo, že pojedl vtipné kaše. Či spíše, vzhledem k názvu skupiny, vtipných nudlí. Slíže vstoupili na prkna, co znamenají svět, v únoru 1993 a motiv Horí ti maštal brzy znalo celé Slovensko, stejně jako o několik let později Malou Žužu celé Česko. Takováto charakteristika je ale stejně k ničemu, protože hudba Horkýžů se zkrátka bez poslechu posoudit nedá. V sobotu 9.února 2008 je můžete slyšet živě v Lubné. Vstupenky na koncert již v prodeji! Zakoupit lze též e-tickets on-line.

Záviš to rozbalí v Rakovníku „Na Zátce“.

Hulman Music jako první koncert v novém roce 2008 uvádí obscénního písničkáře Záviše. Znojemský mistr a virtuoz, vlastním jménem Milan Smrčka, zahraje 18.ledna v Rakovníku „Na Zátce“. Těžiště jeho songů sice tvoří všelijaké jebačky, ale zároveň nenápadně nakousává spoustu dalších témat - samota, stáří atd. Takže stejně jako pro Cimrmana, i pro Záviše jsou všechny škatulky těsné! Vstupenky na koncert můžete od úterý 8.ledna zakoupit v rakovnických předprodejích.

Poslední Brutus v Chrášťanech

Poslední akce v Chrášťanském kulturáku, proběhla v úterý na Hod Boží vánoční se skupinou Brutus. Tento kultovní sál má jít do přestavby a nebude vhodný k provozování živé hudby. Nejspíš je to tak dobře, jelikož nový majitel chce za pronájem sálu hříšné peníze a nový hospodský v místní restauraci se nestyděl točit desítku za 30Kč (na sále byla desítka točená pivovarskými za 20Kč)! Z těchto důvodů bude tradiční pyžamový ples 23.února 2008 v Lubné u Rakovníka.

Příbramští E!E zcela zaplnili sál hospody „Na Zátce”

Legendární příbramská skupina E!E odehrála „Na Zátce” koncert s bezvadnou atmosférou. Úvod večera patřil kapele Soukromey pozemek, která si střihla před dobře reagujícím publikem hodinový set. E!Ečka od první skladby dostali do varu všechny přítomné, kteří během pár tónu zcela zaplnili tento „klubový” sál. Situace na jevišti, se v závěru koncertu měnila každou vteřinu a nebyl čas řešit kdo je kdo. Spe!ejbl, pár minut před půlnocí odběhl po rozepři s Bakčou z podia a vrátit se neměl chuť. Za bubny však po odložení kytary usedl bez rozpaků Stawy! Odbouchal to za něho až do závěrečné skladby „Nasraná” a s přehledem tak vyřešil nečekaně vzniklou situaci. Rozhodně přejeme klid uvnitř kapely! Ciao...

Na Jiřího Schmitzera bylo vyprodáno.

O koncert pana Jiřího Schmitzera projevilo zájem hodně posluchačů a koncert samotný měl veskrze kladné ohlasy. Z regionálního tisku se na čerstvého držitele Českého lva, za roli ve filmu Kráska v nesnázích nepřišel podívat, či položit Jiřímu Schmitzerovi pár otázek nikdo. Možná je to tak dobře, jelikož nám díky tomu zůstal časový prostor na spoustu vyžádaných podpisů. Tento příjemný večer otvíral pár minut po dvacáte hodině Cimroš s kladenským Tomášem Fouskem. Již po příchodu na zvukovku nás častoval slovy: „nepoznáváme to tady - paráda”. Za což mu jako člověku dobře znalému těchto prostor děkujeme.

„Cimroš” hostem koncertu Jiřího Schmitzera.

Milan Zimmermann Vám v pátek 26.10.07 od 20hod. zahraje a zapěje v Rakovníku „Na Zátce” jako host koncertu Jiřího Schmitzera. Dá se říci, že „Cimroše” není třeba rakovnickým posluchačům představovat. Jeho kytaru, foukací harmoniku a hlavně hutný hlas, slyšel už snad téměř každý, kdo muziku alespoň trochu poslouchá. Zatímco Milan to má z domova na „Zátku” doslova jen pár kroků, Jiří Schmitzer bude muset k nalezení cíle v uličkách „starého” Zátiší použít zřejmě navigátora.

Vstupenky na dlouho očekávaný koncert Jiřího Schmitzera již v prodeji.

Jiří Schmitzer zahraje živě v Rakovníku.

Jiří Schmitzer, skvělý herec a nyní paralelně i nekonvenční písničkář se Vám představí v pátek 26.10.07 v Rakovníku. Vtipné až sarkastické texty někoho pobaví, někoho hlasitě rozesmějí, ale zcela jistě nikoho neurazí. Schmitzerovo zbraní je opravdovost, tolik chybějící v tomhle stále více umělém světě. K jeho image patří neopakovatelný jevištní projev, jehož spektrum se pohybuje od klidnějších lyrických balad až k bigbítově vybuchujícím vypalovačkám. Občas nesrozumitelný text, jindy mluvená vsuvka uprostřed písně, někdy píseň nedohraná. Publikum tohle vše bere s nadšením. Zcela originální, někdy bláznivé až šílené skladby, ale hlavně výborná zábava. To jsou koncerty pana Jiří Schmitzera.

Brutus oslavil 40 let existence v plné síle!

8. září se slavilo na Tyršově koupališti 40 let skupiny Brutus. Všichni se po příchodu vítají jako jedna velká rodina a že jich tedy je! Z Duryňska přijel popřát Kabel Gott a tanečníci si vynucují přídavky. Času ovšem není nazbyt a musí uvolnit místo dalším hostům. Naladěni lahodným ležákem, odehráli několik písní bývalí členové souboru. Současná sestava Brutusu, předvedla svůj bezvadný potenciál a podala skvělý výkon. Od první písně se dav před podiem značně zhustil. I když počasí nebylo zrovna ideální, rozjařené návštěvníky to nijak neiritovalo. Tančilo se a hodovalo, až do závěrečného ohňostroje s velkou čtyřicítkou!

Vyhrajte vstupenky a trička zdarma.

V tomto týdnu probíhá ve spolupráci s rádiem Relax soutěž o volné vstupenky na oslavu 40 let skupiny Brutus.Oslava se uskuteční v sobotu 8.září 07 od 18:00hod. do 24:00hod. na Tyršově koupališti v Rakovníku. Proto poslouchejte od pondělí do pátku jejich živé vysílání, abyste měli šanci tyto vstupenky a nová trička Brutusu zdarma vyhrát. Soutěž, akce. Jo, tyhle nápisy dnes vidíme skoro na všem. Ale ne vždycky se vyplatí do toho jít. Do vstupenek na oslavu 40 let Brutusu, se však vyplatí jít určitě!Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky