Plánované koncerty

ČERVEN 2018

 Tři sestry  
  pátek - 22.6. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

ČERVENEC 2018

  Záviš  
  pátek - 27.7. 2018
  Rakovník 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Alkehol  
  pátek - 3.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

SRPEN 2018

  Brutus  
  pátek - 17.8. 2018
  Lužná u Rakovníka 

   > facebook event <

Novinky

Tři sestry přijedou v březnu do Kralovic

Sotva skončilo úspěšné zimní turné Mydlovary tour 2007 s jedenácti koncerty během pouhých čtrnácti dnů, vydávají se Tři sestry opět na další koncertní šňůru. Tentokrát pojedou po kulturních domech v celé republice. Legendární rockový cirkus jménem Tři sestry, vám přijede zahrát v pátek 21.3.08 do Kralovic. Koncert začíná ve 21:00 a Lidový dům bude otevřen nejpozději v 19:30hod.
Vstupenky na koncert jsou již v prodeji. Můžete zakoupit též e-tickets on-line, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

Protekční parchanti MZH

Pražská kapela MZH (Mnohej z nich je hrbatej) vám přijede zahrát v pátek 21.3.08 do Kralovic v okrese Plzeň sever. MZH, jezdí hlavně díky neskutečné laskavosti souboru Tři sestry hojně po koncertech povícero úspěšných. Kdyby si snad někdo myslel, že si je vybrali pro jejich umělecké kvality, ocitá se v hlubokém omylu:-) Skutečnost je prostá. Jsou to protekční dítka. To se třeba někomu nemusí líbit, ale to je tak všechno co se s tím dá dělat. MZH mají na kontě jedno CDčko z roku 1997 Pivo, buřty, autodrom a loni v říjnu jim vyšla deska Frajeři se vrací.

Kuko zahájil koncert slovy ahoj Rakovník, ahoj Lubná.

Jedna z nejúspěšnějších slovenských kapel současnosti momentálně brázdí Českou republiku. Turné propaguje již osmou studiovou desku Ukáž tú svoju zoo, která na Slovensku získala prodejní platinu a dobře si vede i v hitparádách českých. Kapela Horkýže Slíže se pohybuje v doméně odlehčeného pop-punku, ale zparodovat dokáže vše od R‘n‘B až po Rammstein. To také Slíže v sobotu 9.února vrchovatě předvedli plnému hledišti v Lubné u Rakovníka. „Koncert mal skvelu atmosféru a mali ste vela ľudí” loučil se s námi před odjezdem na hotel tým Slížů.

Prohrála v kartách vystoupí s Horkýžema

Malostranské seskupení Prohrála v kartách má za sebou již dlouhou historii. Za vším stojí básník, bývalý rebel, milovník Kostariky a skladatel Horáček. PVK dnes nabízejí spoustu energie, syrový zvuk, chytlavé melodie, mámivé kouzlo Horáčkova řevu a též pohled na čtveřici značně rozveselených chlapíků, bušících do nejrůznějších zvukových aparátů. Po vydání alba „Jaký to bude za vodou” 06, kapela několikrát koncertně vymetla celou republiku. 9.února přijedou zahrát do Lubné u Rakovníka, kde pohostinsky vystoupí s kapelou Horkýže Slíže. - Autobusový svoz!

Horkýže Slíže zahrají v únoru v Lubné

Horkýže Slíže přijedou zahrát do Lubné u Rakovníka. O recesistickém spolku HS je známo, že pojedl vtipné kaše. Či spíše, vzhledem k názvu skupiny, vtipných nudlí. Slíže vstoupili na prkna, co znamenají svět, v únoru 1993 a motiv Horí ti maštal brzy znalo celé Slovensko, stejně jako o několik let později Malou Žužu celé Česko. Takováto charakteristika je ale stejně k ničemu, protože hudba Horkýžů se zkrátka bez poslechu posoudit nedá. V sobotu 9.února 2008 je můžete slyšet živě v Lubné. Vstupenky na koncert již v prodeji! Zakoupit lze též e-tickets on-line.

Záviš to rozbalí v Rakovníku „Na Zátce“.

Hulman Music jako první koncert v novém roce 2008 uvádí obscénního písničkáře Záviše. Znojemský mistr a virtuoz, vlastním jménem Milan Smrčka, zahraje 18.ledna v Rakovníku „Na Zátce“. Těžiště jeho songů sice tvoří všelijaké jebačky, ale zároveň nenápadně nakousává spoustu dalších témat - samota, stáří atd. Takže stejně jako pro Cimrmana, i pro Záviše jsou všechny škatulky těsné! Vstupenky na koncert můžete od úterý 8.ledna zakoupit v rakovnických předprodejích.

Poslední Brutus v Chrášťanech

Poslední akce v Chrášťanském kulturáku, proběhla v úterý na Hod Boží vánoční se skupinou Brutus. Tento kultovní sál má jít do přestavby a nebude vhodný k provozování živé hudby. Nejspíš je to tak dobře, jelikož nový majitel chce za pronájem sálu hříšné peníze a nový hospodský v místní restauraci se nestyděl točit desítku za 30Kč (na sále byla desítka točená pivovarskými za 20Kč)! Z těchto důvodů bude tradiční pyžamový ples 23.února 2008 v Lubné u Rakovníka.

Příbramští E!E zcela zaplnili sál hospody „Na Zátce”

Legendární příbramská skupina E!E odehrála „Na Zátce” koncert s bezvadnou atmosférou. Úvod večera patřil kapele Soukromey pozemek, která si střihla před dobře reagujícím publikem hodinový set. E!Ečka od první skladby dostali do varu všechny přítomné, kteří během pár tónu zcela zaplnili tento „klubový” sál. Situace na jevišti, se v závěru koncertu měnila každou vteřinu a nebyl čas řešit kdo je kdo. Spe!ejbl, pár minut před půlnocí odběhl po rozepři s Bakčou z podia a vrátit se neměl chuť. Za bubny však po odložení kytary usedl bez rozpaků Stawy! Odbouchal to za něho až do závěrečné skladby „Nasraná” a s přehledem tak vyřešil nečekaně vzniklou situaci. Rozhodně přejeme klid uvnitř kapely! Ciao...

Na Jiřího Schmitzera bylo vyprodáno.

O koncert pana Jiřího Schmitzera projevilo zájem hodně posluchačů a koncert samotný měl veskrze kladné ohlasy. Z regionálního tisku se na čerstvého držitele Českého lva, za roli ve filmu Kráska v nesnázích nepřišel podívat, či položit Jiřímu Schmitzerovi pár otázek nikdo. Možná je to tak dobře, jelikož nám díky tomu zůstal časový prostor na spoustu vyžádaných podpisů. Tento příjemný večer otvíral pár minut po dvacáte hodině Cimroš s kladenským Tomášem Fouskem. Již po příchodu na zvukovku nás častoval slovy: „nepoznáváme to tady - paráda”. Za což mu jako člověku dobře znalému těchto prostor děkujeme.

„Cimroš” hostem koncertu Jiřího Schmitzera.

Milan Zimmermann Vám v pátek 26.10.07 od 20hod. zahraje a zapěje v Rakovníku „Na Zátce” jako host koncertu Jiřího Schmitzera. Dá se říci, že „Cimroše” není třeba rakovnickým posluchačům představovat. Jeho kytaru, foukací harmoniku a hlavně hutný hlas, slyšel už snad téměř každý, kdo muziku alespoň trochu poslouchá. Zatímco Milan to má z domova na „Zátku” doslova jen pár kroků, Jiří Schmitzer bude muset k nalezení cíle v uličkách „starého” Zátiší použít zřejmě navigátora.

Vstupenky na dlouho očekávaný koncert Jiřího Schmitzera již v prodeji.Přejít na stránku:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  

Aktuality


Dlouhý nohy  mp3 

(živák z roku 2006)

Odběr novinek na e-mail

Anketa

Jaký styl koncertů byste chtěli?

Zobrazit výsledky